Satışta kozmetik şişelerinin tesiri büyüktür

Kozmetik ürünlerde kullanılan şişenin kalite sebebi ile önemi büyüktür.Kozmetik alternatifler kimyasal maddeler içerdiği için şişenin kaliteli olması gerekir.
Dünyamızda ozon tabakasının delinmesinin en ciddi faktör kozmetik şişelerin dezenfekte etmekte zorlandığımızdan meydana gelmektedir. örneğin Tupperware kozmetik şişeleri kaliteye aykırı durum söz konusudur.çünkü Tupperware şişeleri kullanıldıktan 1 ay sonra kokmaya adım atar.Bu hal hem insan sağlığı açısından hem doğaya verdiği ziyan açısından dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mevzuları başında yer verilmiştir.

Siz şirketi aramış olduğunızda Tupperware şişeleri kokuyor dediğiniz de Tupperware temsilcisi 40 çeşit önemi sunmakla beraber üründeki hatayı düzeltmeye çalışacaktır.Bu biçimde şirketinı zedeleyecek durumları ortadan kaldırmak isteyecektir.Oysa burada insan sağlığı hiçe sayılmaktadır.
Bu durumu önlemek için “Kozmetik yönetmeliği” birimi kurulmuştur.Bu yönetmeliğin amacı insan sağlığı ve doğayı korumaya yöneliktir.şu yönden ele alacak olursak bilhassa kozmetik ürünlerinde bayanların kullanmak sonucu oluşan müspet ve ya menfi düşüncelerde yalnızca ürün değil ürünün içinde bulunduğu kozmetik şişelerinin de tesiri büyüktür. çünkü bazen ürün iyi olmasına karşın uygulanan şişeler o ürünün raf ömrünü kısaltır .Kalitesiz şekilde algılanmasında büyük etkin olabilmektedir .Bundan dolayı ürünün kalitesi kadar o ürünün arasında sunulduğu kozmetik şişenin d önemi büyüktür.

Dolayısıyla vakitımızda ne yazık ki bu gibi önemli konuya verilen duyarlılık azdır ve bundan ortaya çıkan olumsuz durumları engellemek gün geçtikçe daha da zorlaşır. Kozmetik şişelerin kaliteli yapılması doğaya zarar vermemesi ve kişiye zarar vermeyecek şekilde yapılması amaçlanmalıdır .Lakin günümüzde bu ne yazık ki mümkün değildir.Merdiven altı uygun ürün üretilmesi halen etken olmakla birlikte insan sağlığı aslae sayılmış olup ve kalitesiz şişe kullanılmadan dolayı oluşabilecek hastalığa insanoğlu zemin hazırlamış olmaktadır.
Kozmetik ürün alanında ad yapmış firmalar dahi kozmetik yönetmeliğinin belirlediği kuralları yerine getirmiş olduğu taktir de kaliteli bir ürün,temizlik ve hijyenik bir meslek ortaya çıkmış olur.Kozmetik şişelerinde kullanılan bu yaptırım yardımıyla oluşabilecek hastalıklar önlenmiş olmakla beraber kalite standartların üstünde bir meslek oluşmuş olur.
“sırf kalite değil bunun beraberinde estetik görünüşüne de ciddiyet veren bizleri tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız”anlayışı ciddiyet kazanmış olur.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Genel
Fuar ikramları Hizmeti

Fuar ikramları yiyecekler ve içecekler olarak iki ana başlıkta incelenebilir.Yiyeceklerden başlayalım anlatmaya.Yiyecekler de kendi arasında dörde ayrılır.Atıştırmalıklar,aperatifler ara sıcaklar ve çerezler şeklinde sıralayabiliriz. 1-Atıştırmalıklar : Bu gruba mini pizzalar,mini sandviçler sakallı diuye tabir ettiğimiz unlu mamüller girer.Sıcak yada soğuk olabilir. 2-Aperatifler:Kanepeler bu grupta yer alır.Zeytinli,salamlı,sosisli,ton balıklı,kaşer peynirli olarak hazırlanır kürdan ve …

Genel
Somfy Perde Motoru

somfy perde motoru fiyatları hakkında bir araştırma yapıyoruz en kısa zamanda size en doğru en iyi fiyatların nerde ve nasıl olduğunu buradan iletmeye çalışacağız. Somfy Marka olarak kendini ıspatlamış zaten onun için bir araştırma söz konusu olamaz ama firma bazında fiyat çeşitlilik arzettiği için somfy perde motoru fiyatları hakkında bir …

Genel
En Güzel Banner Tasarım incelikleri bu Yazıda

BANNER TASARıM ilk evvela banner dizaynı açıklayarak konuyu ele alalım. Banner çalışmaları görsel yönden sitenin neye hizmet ettiği,hangi alanda faaliyetini sürdürdüğü,ucuz ve kaliteli aynı zamanda indirimli ürünleri göstermeye dayanır. Websitesine giren kullanıcının öncelikle verdiği konulardan birisi ve dikkat çeken bölümü bir konunun içeriğine oluşmuş özenli ve kusursuz banner tasarım çalışmasıdır.Bu …